Предмет: Физика,
автор: f6vn6q2h72
Спирт. Температура плавания -114 градусов по цельсию.
Дано:
m=2 кг
Дельта t = 192 градуса цельсия
λ = 1,1*10^5 Дж/кг
c = 2500 Дж/кг
L = 0,9*10^6 Дж/кг
Найти Q.
При этом Q1 - плавление, Q2 - нагрев жидкости, а Q3 - испарение.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
1. Спочатку розрахуємо тепло, необхідне для плавлення спирту:
Q1 = m * λ = 2 кг * 1,1*10^5 Дж/кг = 2,2*10^5 Дж
2. Потім розрахуємо тепло, необхідне для нагрівання рідкого спирту до точки кипіння (0°C до 78°C):
Q2 = m * c * Δt = 2 кг * 2500 Дж/кг⋅°C * 78°C = 3,9*10^5 Дж
3. Знайдемо загальне тепло, необхідне для плавлення та нагрівання спирту:
Q = Q1 + Q2 = 2,2*10^5 Дж + 3,9*10^5 Дж = 6,1*10^5 Дж
Отже, для плавлення 2 кг спирту і нагрівання його до точки кипіння необхідно 6,1*10^5 Дж тепла.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: dashacher085
Предмет: Алгебра,
автор: 29876171717
Предмет: Немецкий язык,
автор: vladserebric745
Предмет: Физика,
автор: asylajkuandyk
Предмет: География,
автор: artkir071