Предмет: Другие предметы,
автор: baktybekgyzyaigerim
W ( омеги )найти m ( р-в-ва ) 2,5 г и ? ( H ¹/² O ) 112,5 г и умножить на 100%
Ответы
Автор ответа:
0
Все просто и я помогу тебе)
Объяснение:
Дано:
m(H₂O) = 112,5 г (маса води)
m = 2,5 г (маса речовини)
Вам потрібно знайти масову частку цієї речовини в зазначеній кількості води та викласти відповідь у відсотках.
Спочатку знайдемо масову частку речовини m у воді (H₂O):
Масова частка = (маса речовини m / загальна маса речовини) * 100%
Загальна маса речовини в воді H₂O = маса води - маса кисню
m(O) = м(H₂O) - m
m(O) = 112,5 г - 2,5 г = 110 г
Тепер обчислимо масову частку речовини m у воді:
Масова частка = (маса речовини m / загальна маса речовини) * 100%
Масова частка = (2,5 г / 112,5 г) * 100%
Масова частка ≈ 2,22%
Отже, масова частка цієї речовини у зазначеній кількості води становить приблизно 2,22%.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: Roksolanka2
Предмет: Русский язык,
автор: An6ik
Предмет: Биология,
автор: krignatyk15
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Imanberdiasel