Предмет: Биология, автор: Goooooooook

Розглянте світлини птахів . Зауважте пристосуванн, до їхнього способу життя

Приложения:

Ответы

Автор ответа: aminaabdreshbaj
1

Ответ:

Чорні грифи-типові падальщики. Їх головне і шийне оперення (або його відсутність), дзьоб і гострий зір пристосовані не для активного полювання, а для пошуку і поїдання трупів. Користуючись теплими повітряними потоками, грифи злітають на висоту 1 км і вище і облітають великі території в пошуках туш мертвих тварин. За один день вони можуть пролетіти 300-400 км. у пошуках здобичі птахи не тільки уважно стежать за тим, що відбувається на землі, а й спостерігають за своїми побратимами або іншими падальщиками.

Побачити африканського страуса можна поруч з пасовищами антилоп. Вони легко сусідять один з одним, можуть навіть разом переходити з однієї місцевості на іншу. Такий мандрівний спосіб життя характерний і для зебр, які також непогано уживаються по сусідству зі страусами. У парнокопитних є очевидна перевага сусідства зі страусами. Ті швидко реагують на небезпеку, так як бачать далеко завдяки будові власного тіла. Коли вони розуміють, що нависає небезпека, починають тікати. Роблять це і інші тварини. Звичайно, вони не можуть розвинути таку ж швидкість, як у страуса, але така швидка реакція дає їм можливість втечі своєчасно.

Мартин жовтоногий — великий птах родини мартинових, гніздиться головним чином на території Росії та України в районах, що прилягають до Чорного та Каспійського морів, а також у меншому ступені в Казахстані, Угорщині, Білорусі та Польщі. В Україні осілий, кочовий, перелітний вид.Живляться жовтоногі мартини переважно рибою. У трансформованих екосистемах України мартин жовтоногий живиться стабільними доступними масовими кормами. Основним таким кормом є мертва риба (від 42,7 до 71,7 % раціона). Як додаткові корми використовуються мишоподібні гризуни, птахи, корми антропогенного походження.

Лелека чорний — вид птахів з роду Лелека, родини Лелекових. Веде потайний спосіб життя. Один з 5-ти видів роду; один з 2-х видів роду у фауні України. В Україні гніздовий, перелітний птах. Оселяється переважно біля лісових озер чи лісових боліт.

Практично всі пугачі, за винятком північних, є осілими птахами. Північні пугачі в зимовий період здійснюють перельоти на південь, у пошуках їжі.

Чорні серпокрильці прилітають із зимівель в травні, невеликими зграями. Зазвичай їх приліт пов'язаний з ходою циклонів — вони йдуть за ними. Після прильоту серпокрилець чорний починає будівництво гнізда. Це триває близько 8 днів. У гніздо відкладається 2—3 яйця. Протягом року птах робить 1 кладку. Гніздиться переважно в населених пунктах. Полюбляє кам'яні забудови, де влаштовує свої гнізда у шпаринах. Значно рідше гніздиться в лісах у дуплах дерев.

Похожие вопросы