Предмет: Химия,
автор: viktoriya01062009
змішаймо по 40 г 80% розчину натрій хлор та 80 г 40% розчину натрій хлор якою стала процентна концентрація розчину терміново!!!!!!! я даю 50 балів!!!!
Ответы
Автор ответа:
1
m розчину=40г
W = 80% або 0,8г
m розчину = 80г
W = 40% або 0,4г
W-?
m речовини= 40×0,8=32г
m речовини= 80×0,4=32г
m речовини = 32+32= 64г mрозчину= 80+40=120г
W=64/120×100= 53%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: k9770367
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: timosenkomarina67
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним