Предмет: Физика, автор: syrovatskamargarita

Пид час роботи теплового двигуна використано 1кг.бензину.При цьому двигун виконав корисну роботу що доривнюе 8МДж.Обчислити ККД двигуна.

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
3

Объяснение:

Дано:

m=1кг

q=42МДж/кг

А=8МДж

========

n-?

n=A/Q=A/(qm)=

=8/(42*1)=0,19=19%


zinovicgrigorij: Поздравляю с отбросом приставки И. О.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: olesyasyssoyeva