Предмет: Химия,
автор: avtusenkosofia49
До 80г 40% розчину алюміній хлориду долили 25г води. Обчисліть масову частку розчиненої солі в отриманому розчині:
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Об'єм розчину алюміній хлориду до додання води дорівнює:
V1 = m / ρ = 80 г / 1,6 г/см³ = 50 мл
Після додання води, об'єм розчину збільшився до:
V2 = V1 + 25 г / 1 г/см³ = 75 мл
Маса алюміній хлориду у розчині залишилась незмінною і дорівнює:
m(AlCl₃) = 80 г × 0,4 = 32 г
Таким чином, масова частка розчиненої солі в отриманому розчині дорівнює:
w = m(AlCl₃) / m(отриманий розчин) = 32 г / (80 г + 25 г) = 0,32
Отже, масова частка розчиненої солі в отриманому розчині складає 0,32 або 32%.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: voloskirill2507
Предмет: География,
автор: alisakravchenko9420
Предмет: Русский язык,
автор: NOTNOTNOTNOTNOTNOT
Предмет: Математика,
автор: anara86b
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: anna9822