Предмет: Физика,
автор: nazarapple1077
Прямий провідник довжиною 0,2 м і масою 5 т підвішено горизонтально на двох невагомих нитках в однорідному магнітному полі. Магнітна індукція 49 мТл і перпендикулярна провіднику. Який струм потрібно пропустити через провідник, щоб одна з ниток розірвалась, якщо нитка розірветься при навантаженні 39,2 мН?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Струм, який повинен пройти через провідник, щоб одна з ниток розірвалася = 4 А.
Объяснение:
Дано:
L = 0.2 m
m = 5 t = 5000 kg
B = 49 mT = 0.049 T
θ = 90∘
F = 39.2 mN = 0.0392 N
I - ?
I = F/LBsinθ
I = 0.0392/0.2×0.049×sin90∘
I = 4 A
nazarapple1077:
А звідки взялося 90?
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: inkarbolatbek2013
Предмет: Биология,
автор: lushpoalina
Предмет: Другие предметы,
автор: miskosaso
Предмет: Английский язык,
автор: kamlleeee
Предмет: Химия,
автор: netullinasker