Предмет: Физика,
автор: agli0sky
Котушка з залізним осердям має індуктивність 40 мГн і площу поперечного переріза 20 см2. Знайдіть силу струму в котушці, якщо вона має 500 витків, індукція магнітного поля в осерді дорівнює 2 мТл?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
S = 20 см² = 20 * 10⁻⁴ м²
L = 40 мГн = 0,04 Гн
B = 2 мТл = 2 * 10⁻³ Тл
N = 500
Найти: І - ?
Е = |ΔФ/Δt| (B * S * N)/Δt = ((L * І)/Δt
B * S * N = L * І
І = (B * S * N)/L = (2 * 10⁻³ * 20 * 10⁻⁴ * 500)/0,04 = 0,05А
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: hdhek0dj
Предмет: Физика,
автор: dashavakariuk
Предмет: Английский язык,
автор: broytub
Предмет: Русский язык,
автор: almattokenov52
Предмет: Другие предметы,
автор: gulwaiyr13