Предмет: Физика, автор: Nozimanasr2696

Плоске дзеркало, яке перебуває на відстані 2,5 м від предмета, починають рівномірно переміщувати і через 10 с руху відстань між предметом і його зображенням становила 100 см. Визначити переміщення дзеркала та швидкість руху зображення відносно предмета

Ответы

Автор ответа: Mikle00
0

Объяснение:

L1= 2,5 м

L2= 100 см

T1= 10 с.

s-?

v-?

Розв'язання:

S= (250-100)/2= 75 см = 0,75 м

v=s/t

v=0,75/10= 0,075 m/s

Похожие вопросы