Предмет: Физика, автор: robmnpux

Предмет розташований на відстані 50 см від тонкої лінзи. На якій відстані утвориться зображення предмета, якщо оптична сила лінзи 6 дптр. ДОПОМОЖІТЬ

Ответы

Автор ответа: catl74204
0

0,25м или 25см

D=d/Dd-1=0,5/0,5*6-1=0,5/2=0,25м=25см


robmnpux: це неправильно
Автор ответа: grapesz
0

Ответ:

Объяснение:

Решение есть на фотографиях :)

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: sashagaevsk
Предмет: Литература, автор: arepevairina0502
Предмет: Алгебра, автор: miianaaa