Предмет: Химия,
автор: zefirk79
Обчислити об’єм водню (н.у.), який виділяється внаслідок взаємодії хлоридної кислоти з магнієм кількістю речовини 5 моль.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
112 л
Объяснение:
V(H2) = n(H2) · Vm(H2) = 5 моль · 22,4 л/моль = 112 л
zefirk79:
Дякую а можете ще перед останнє вирішити
Автор ответа:
2
Дано:
n(Mg) = 5 моль
Знайти:
V(H2) - ?
Розв'язання:
1) 2HCl + Mg → MgCl2 + H2↑;
2) n(H2) = n(Mg) = 5 моль;
3) V(H2) = n(H2) * Vm = 5 * 22,4 = 112 л.
Відповідь: Об'єм H2 становить 112 л.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: akbota200045
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: zhansayasagatbek73
Предмет: Химия,
автор: loki917
Предмет: Химия,
автор: dianamazurenko2
Предмет: Другие предметы,
автор: lizaveta9220