СРОЧНО!!! Напишіть усний твір-роздум у публіцистичному стилі мовлення на тему "Без мови немає народу" У творі мають бути складнопідрядні речення з підрядними означальними та з'ясувальними(не всі речення якщо що).
Ответы
Ответ:
Без мови немає народу. Це твердження, виголошене великими мислителями минулого, стає невід'ємною частиною нашої свідомості сьогодення. Однак, час вимагає розширення його сенсу, поняття мови тепер перетворюється на не що більше, ніж сукупність слів.
Мова - це не лише фонетичний код, за допомогою якого людина комунікує. Це витвір культури, втілення історії та традицій. В кожному слові криється частка колективної свідомості, невимірної спадщини, яка сприяє формуванню національної ідентичності.
У світі, де глобалізація намагається знищити мовні бар'єри, актуальність цього твердження зростає. Але чи може народ існувати без своєї мови? Складнопідрядні речення, насичені означальними та з'ясувальними обставинами, відповідають на це питання.
Мова, як живий організм, змінюється і розвивається, але втрата нею свого коріння може призвести до втрати самобутності. Кожна мова - це унікальний код культурного декодування, який відображає світогляд та погляди народу.
Отже, у світі, де важко уникнути мовної уніфікації, необхідно ось скланпам'ятати: без мови, що несе в собі історію та дух народу, важко уявити існування самого народу. Вміння висловлювати свої думки та почуття рідною мовою - це не лише привілегія, але і засіб збереження національного духу.
Объяснение:
дай будь ласка 100 балів ось складнопорядні речення
Без мови немає народу, виголошене великими мислителями минулого, стає невід'ємною частиною нашої свідомості сьогодення.
Однак, час вимагає розширення його сенсу, поняття мови тепер перетворюється на не що більше, ніж сукупність слів.
Мова - це не лише фонетичний код, за допомогою якого людина комунікує.
Це витвір культури, втілення історії та традицій.
В кожному слові криється частка колективної свідомості, невимірної спадщини, яка сприяє формуванню національної ідентичності.
У світі, де глобалізація намагається знищити мовні бар'єри, актуальність цього твердження зростає.
Але чи може народ існувати без своєї мови?
Складнопідрядні речення, насичені означальними та з'ясувальними обставинами, відповідають на це питання.
Мова, як живий організм, змінюється і розвивається, але втрата нею свого коріння може призвести до втрати самобутності.
Кожна мова - це унікальний код культурного декодування, який відображає світогляд та погляди народу.
Отже, у світі, де важко уникнути мовної уніфікації, необхідно пам'ятати: без мови, що несе в собі історію та дух народу, важко уявити існування самого народу.
Вміння висловлювати свої думки та почуття рідною мовою - це не лише привілегія, але і засіб збереження національного духу.