Предмет: Физика, автор: Mira8618

Допоможіть будь ласка Терміново правильно вирішити!!!!

Хлопчик їхав на велосипеді дві години зі швидкістю 15 км/год.
Потім велосипед зламався і останні три кілометри шляху хлопчик ішов
пішки. Якою була середня швидкість хлопчика на всьому шляху, якщо
пішки він ішов одну годину?

Ответы

Автор ответа: bekirovamiroslava0
0

Ответ:

Бідний хлопець :( Мене теж звати Міра

Объяснение:

l¹= 15км

l²=15км

l³=3км

t¹=1 год

t²=1 год

t³= 1 год

vсер.=l¹+l²+l³/t¹+t²+t³= 11км/год

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: dashajirenkova