Предмет: Физика, автор: rasim0046

. Темірдің тығыздығы 7800 кг/м3. 2 м3 темірдің массасын тап. 2 см3 –кі ше?​

Ответы

Автор ответа: santarokrex
1
Дано:
P=7800кг/м3
V=2см3=2:1000000=0,000002м3
Нужно найти:
m=?
Формула:
m=P*V
m=7800кг/м3*0,000002м3=0,0156кг.
Ответ:m=0,0156кг
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: shalkarbaysh