Предмет: Українська мова, автор: Аноним

Допоможіть срочно!!!!!скласти твір мініатюру в художньому стилі 5 речень.ДОПОМОЖІТЬ БУДЬЛАСКА!!!!!!

Ответы

Автор ответа: lisok20202020
0

Відповідь:

деякі люди вважають, що берегти — то значить заховати кудись і в жодному разі не користуватися скарбом. Через це у повсякденному житті вони спілкуються за допомогою дивного жаргону, більша частина якого — це іноземні або «інтернаціональні» слова. Зараз спостерігається засилля англійських слів. Замінюються навіть існуючі «рідні» відповідники.Берегти не означає цуратися чужих слів і висловів, якщо вони вже існують. Треба тільки знати, коли, чому, навіщо і де їх застосовувати. Як на мене, вирази типу «піпл схаває» — це наруга над душею народу… Тим паче, що коїться саме тим, хто повинен її берегти.

Так само повинна щоденно працювати і мова: називати нові явища і поняття, що з’являються у нашому житті, конкурувати з іншомовними словами і перемагати їх. Входити до словникового складу інших мов. Так, наприклад, як слова «парубок», «хлібороб» «прижились» у російській мові. Ніхто вже не згадує, що слово «дах» німецьке за походженням. Отже наша душа — наша мова.

Пояснення:

Автор ответа: danyalebakh
1

Ответ:

Звідки вітер в долині звіщає про свій прихід, розносячи пахощі квітучих садів. Тіні дерев ніжно шепочуть і загортають рушником таємниці розмовляючи зі старими каміннями. Тут, в цьому куточку природи, час розміняється на моменти, набираючи форму неба, що встає на стежку сріблястих хвиль. Вода ріки як вічне дзеркало розпинає свої думи висоті алеї, якою крокує самотній мандрівник та його вірний пес. І кожен акорд, яким заповнене серце цього місця – це музика, що зветься життям.


lisok20202020: пожалуйста)
lisok20202020: не туда написала извиняюсь
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: ayaulymsap20131709