Предмет: Физика,
автор: olgagrechana88
СРОЧНО!!! ДАЮ 60 БАЛОВ!!!!!!!!!!!!!
Автомобіль їхав 2 хвилини зі швидкістю 10 М/С а потім проїхав ще 500 метрів за 30 секунд.Визначте середню швидкість руху
Ответы
Автор ответа:
1
Середню швидкість можна знайти, розділивши загальний пройдений шлях на загальний час.
1. Обчислимо загальний пройдений шлях:
- Перших 2 хвилини (120 секунд) зі швидкістю 10 м/с: \( 120 \, \text{сек} \times 10 \, \text{м/с} = 1200 \, \text{м} \).
- Додаткові 500 метрів: \( 500 \, \text{м} \).
Загальний шлях: \( 1200 \, \text{м} + 500 \, \text{м} = 1700 \, \text{м} \).
2. Обчислимо загальний час:
- Перших 2 хвилини: \( 120 \, \text{сек} \).
- Додаткові 30 секунд: \( 30 \, \text{сек} \).
Загальний час: \( 120 \, \text{сек} + 30 \, \text{сек} = 150 \, \text{сек} \).
3. Знайдемо середню швидкість: \( \text{Середня швидкість} = \frac{\text{Загальний шлях}}{\text{Загальний час}} \):
\[ \text{Середня швидкість} = \frac{1700 \, \text{м}}{150 \, \text{сек}} \approx 11.33 \, \text{м/с} \].
Отже, середня швидкість руху автомобіля становить приблизно \(11.33 \, \text{м/с}\).
1. Обчислимо загальний пройдений шлях:
- Перших 2 хвилини (120 секунд) зі швидкістю 10 м/с: \( 120 \, \text{сек} \times 10 \, \text{м/с} = 1200 \, \text{м} \).
- Додаткові 500 метрів: \( 500 \, \text{м} \).
Загальний шлях: \( 1200 \, \text{м} + 500 \, \text{м} = 1700 \, \text{м} \).
2. Обчислимо загальний час:
- Перших 2 хвилини: \( 120 \, \text{сек} \).
- Додаткові 30 секунд: \( 30 \, \text{сек} \).
Загальний час: \( 120 \, \text{сек} + 30 \, \text{сек} = 150 \, \text{сек} \).
3. Знайдемо середню швидкість: \( \text{Середня швидкість} = \frac{\text{Загальний шлях}}{\text{Загальний час}} \):
\[ \text{Середня швидкість} = \frac{1700 \, \text{м}}{150 \, \text{сек}} \approx 11.33 \, \text{м/с} \].
Отже, середня швидкість руху автомобіля становить приблизно \(11.33 \, \text{м/с}\).
Автор ответа:
1
Ответ:
11,33м/с
Объяснение:
Дано:
t1=2хв=120с
v1=10м/с
s2=500м
t2=30c
=========
v(c)-?
v(c)=(s1+s2)/(t1+t2)=
=(v1t1+s2)/(t1+t2)=
=(10*120+500)/(120+30)=
=11,33м/с
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: anatrebus7
Предмет: Физика,
автор: arianaaaaxq
Предмет: Русский язык,
автор: aruanatatkenova
Предмет: Русский язык,
автор: deniddima59
Предмет: Биология,
автор: kkkkd14