З двох міст назустріч один одному одночасно виїхали легкова і вантажна машини. Швидкість вантажівки 42 км/год, що становить7/12швидкості легкової машини. Яка відстань між містами, якщо відомо, що машини зустрілись через4 цілих 5/6 після виїзду?
Ответы
Надеюсь помогла :)))))
Відповідь:Отже, відстань між містами становить 552 км.
За умовою, швидкість вантажівки становить 7/12 швидкості легкової машини. Тому швидкість легкової машини буде 42 км/год * 12/7 = 72 км/год.
Час зустрічі машин становить 4 цілих 5/6 годин, що дорівнює 4 + 5/6 = 4.8333 годин.
Відстань між містами буде дорівнювати сумі відстаней, які проїхали обидві машини за цей час. Тобто, відстань = (швидкість вантажівки * час) + (швидкість легкової машини * час) = (42 км/год * 4.8333 год) + (72 км/год * 4.8333 год) = 203 + 349 = 552 км.
Покрокове пояснення:
За умовою, швидкість вантажівки становить 7/12 швидкості легкової машини. Тому швидкість легкової машини буде 42 км/год * 12/7 = 72 км/год.
Час зустрічі машин становить 4 цілих 5/6 годин, що дорівнює 4 + 5/6 = 4.8333 годин.
Відстань між містами буде дорівнювати сумі відстаней, які проїхали обидві машини за цей час. Тобто, відстань = (швидкість вантажівки * час) + (швидкість легкової машини * час) = (42 км/год * 4.8333 год) + (72 км/год * 4.8333 год) = 203 + 349 = 552 км.