Предмет: Физика,
автор: kiril13022008
Снаряд масою m 1 =100кг, що летить уздовж залізничного шляху зі
швидкістю v 1 =500 м/с, попадає у вагон з піском маса котрого m 2 =10т, та
застряє в ньому. Яку швидкість отримає вагон якщо вагон рухався зі
швидкістю v 2 =36 км/год в тому ж напрямку що і снаряд.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
За законом збереження кількості руху, можна порівняти кількість руху снаряду до та після зіткнення з вагоном.
Кількість руху снаряду до зіткнення: p1 = m1 * v1
Кількість руху після зіткнення: p2 = (m1 + m2) * v2
Після зіткнення снаряд застряг у вагоні, тому його швидкість стає нульовою. Таким чином, ми можемо записати:
p1 = p2
m1 * v1 = (m1 + m2) * v2
Підставляючи відповідні значення:
100 кг * 500 м/с = (100 кг + 10 т) * v2
Розраховуючи:
v2 = (100 кг * 500 м/с) / (100 кг + 10 т)
v2 = 50000 м * с / (100 кг + 10000 кг)
v2 = 50000 м * с / 10100 кг
v2 ≈ 4.95 м/с
Таким чином, швидкість вагона після зіткнення буде приблизно 4.95 м/с.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: n5770260
Предмет: Геометрия,
автор: stas22502
Предмет: История,
автор: seinjiro1
Предмет: Українська мова,
автор: GANGSTA23
Предмет: Химия,
автор: smandzhieva134