Предмет: Химия,
автор: Аноним
ТЕРМІНОВО!!!!ДОПОМОЖІТЬ!!!!ДАЮ 15 БАЛІВ!!!ЯКЩО НЕ ЗНАЄТЕ, НЕ ПИШІТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!
До розчину хром (ІІІ) сульфату масою 0,5 кг з масовою часткою солі 3,92% додали розчин нітрій гідроксиду. Обчисліть масу утвореного осаду.
Ответы
Автор ответа:
0
Маса хром (ІІІ) сульфату в розчині становить:
0,5 кг * 3,92/100 = 0,0196 кг
Мольна маса хром (ІІІ) сульфату становить:
152,02 + 32,06 + 32,06 = 216,14 г/моль
Мольна маса хром (ІІІ) гідроксиду становить:
52,00 + 3(1,008) = 56,028 г/моль
За рівнянням реакції:
Cr2(SO4)3 + 6NaOH → 2Cr(OH)3 + 3Na2SO4
на 1 моль хром (ІІІ) сульфату припадає 2 моля хром (ІІІ) гідроксиду.
Тому маса утвореного осаду становить:
0,0196 кг * 2/1 * 56,028 г/моль = 2,20 г
Відповідь: 2,20 г.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: meiaidan2011
Предмет: Математика,
автор: fatima03sagitzhan
Предмет: История,
автор: Aleksandr7770
Предмет: Физика,
автор: jenny4545
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: tik1123416