Помогите отдам все баллы

Ответы
У завданні 4 дано масу 89,6 г кальцієвого оксиду (CaO). Для того, щоб обчислити число молекул CaO, потрібно спочатку обчислити кількість молей CaO:
n(CaO) = m(CaO) / M(CaO)
де m(CaO) - маса кальцієвого оксиду, г; M(CaO) - молярна маса кальцієвого оксиду, г/моль.
Молярна маса кальцієвого оксиду становить 56,08 г/моль:
M(CaO) = 40,078 + 15,9994 = 56,0774 г/моль
Тому, кількість молей кальцієвого оксиду в 89,6 г становить:
n(CaO) = 89,6 / 56,08 = 1,56 моль
Оскільки в одному молі будь-якої речовини міститься Авогадро число молекул, то в 1,56 моль кальцієвого оксиду міститься:
N = n * N_A
де N_A - Авогадро число, дорівнює 6,02214076 × 10^23 молекул/моль.
Отже, число молекул кальцієвого оксиду в 89,6 г становить:
N = 1,56 * 6,02214076 × 10^23 = 9,42 × 10^23 молекул
Відповідь: число молекул кальцієвого оксиду в 89,6 г становить 9,42 × 10^23 молекул.