Предмет: Физика, автор: gorovayaantonina707

есе на тему паливо майбутнього​

Ответы

Автор ответа: yout21936
0

Ответ:

Трохи більше 300 років тому запрацював перший паровий двигун. Із цього почалася промислова революція: ми навчилися використовувати викопне паливо для заміни м’язової сили. Основу нафти, газу і вугілля – саме з них людство зараз отримує 80 % усієї енергії – складає вуглець, хімічний елемент “С”. А під час згоряння палива утворюється вуглекислий газ, СО2. Цю ж сполуку ми видихаємо, її потребують рослини для росту. Також вуглекислий газ допомагає підтримувати парниковий ефект на планеті. В атмосфері Землі суміш різних газів і водяної пари утворюють шар, який поглинає випромінюване землею тепло. Без цього шару температура на планеті була б постійно нижче нуля і життя було б неможливим.

Спалюванням викопного палива людство збільшило концентрацію парникових газів в атмосфері, чим посилили парниковий ефект. Тому клімат на планеті почав змінюватися. Цей процес відбувається швидше, ніж будь-коли в історії планети (за винятком виверження вулканів, які змінювали клімат на кілька років через викиди дрібного пилу в атмосферу). За висновками Міжурядової групи експертів з питань змін клімату Рамкової конвенції зі змін клімату ООН, така швидка зміна є загрозою для цивілізації та біорізноманіття.

Зараз людство намагається втримати потепління у рамках 1,5 С. За такого глобального потепління екосистеми та господарство ще мають шанс адаптуватися. Задля утримання зміни клімату у вказаних межах ми маємо перестати спалювати викопне паливо. На заміну йому приходять відновлювані джерела енергії (ВДЕ): сонце, вітер, вода, тепло Землі, біомаса та деякі інші.

Объяснение:

помему этот ответь

Автор ответа: ksenicka1988gg
0

Ответ:

Паливо майбутнього – це безпечне, стійке та екологічно чисте джерело енергії. Однією з можливих альтернатив є розвиток водню як палива, електромобілі з більш ефективними акумуляторами та розвиток біопалива, яке вирощується з використанням відновлюваних джерел. Це сприятиме зменшенню викидів та залежності від нестійких джерел енергії.

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: Vvhs
Предмет: Русский язык, автор: bakhytkyzyademi