Предмет: Химия,
автор: paukolena1
Допоможіть будь ласка!!!
До складу сполуки входять елементи: Гідроген - 1,9%, Хлор - 67,62% і Оксиген - 30,48%. Обчисліть та напишіть формулу речовини
ДАЮ 50 БАЛІВ
Завдання 2 До складу
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Для обчислення формули речовини спочатку потрібно обчислити мольні відношення кожного елемента у сполуці.
Масова частка (відсоткова маса) елемента відносно молекулярної маси сполуки дає мольні відношення.
Для гідрогену: 1,9/1.007 = 1,89 моль
Для хлору: 67,62 / 35,453 = 1,908 моль
Для кисню: 30,48/16 = 1,905 моль
Отже, мольні відношення найближчі до цілих чисел, і формула сполуки в цьому випадку буде:
HHCIO
Де Н позначає гідроген, СІ - хлор, О - кисень.
Це може бути перекладено в загальну формулу кислоти, такої як хлорна кислота (НСІОO).
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: v542039
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: RouAkiyama
Предмет: Химия,
автор: rautelena15