Предмет: Физика, автор: yannis13

Автомобілі проїхав перші 40 км із швидкістю 60 км/год і наступні 80 км. - із швидкістю 20 м/с. Визначте середню швидкість поїзда на усьому шляху.

Ответы

Автор ответа: kyuds
0

Ответ:

Объяснение:

Середня швидкість обчислюється за формулою:

V = S / t

Де V - середня швидкість, S - загальний шлях, t - загальний час.

Загальний шлях S = 40 км + 80 км = 120 км = 120000 метрів

Час для першого відрізку шляху: t₁ = S₁ / V₁ = 40 км / 60 км/год = 0.67 год

Час для другого відрізку шляху: t₂ = S₂ / V₂ = 80 км / (20 км/год * 1000 м/км * 1 год / 3600 с) = 4 год

Загальний час t = t₁ + t₂ = 0.67 год + 4 год = 4.67 год

Тепер знаходимо середню швидкість:

V = 120000 м / 4.67 год ≈ 25723 м/год

Отже, середня швидкість поїзда на усьому шляху близько 25.7 км/год.

Похожие вопросы