Предмет: Физика,
автор: wosjj12
Яку кількість теплоти необхідно передати воді масою 2,6 кг, щоб збільшити її температуру від 30 до 100°С, а половину води перетворити на пару? с = 4200 Дж/кг·°C; r = 2,3 МДж/кг. Відповідь записати в МДж
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Дано:
m = 2,6кг;
t₁ = 30°C;
t₂ = 100°C;
c = 4 200 Дж/кг;
r = 2,3 МДж = 2 300 000 Дж.
Знайти:
Q — ?
Розв'язання:
Усього відбувалося два процеси — нагрівання (Q₁) та випаровування (Q₂) води:
Q = Q₁ + Q₂.
Розписуємо та знаходимо їх:
Q₁ = cm(t₂ – t₁) = 4 200 Дж × 2,6кг × (100°С – 30°С) = 764 400 Дж;
Q₂ = rm = 2 300 000 Дж × 2,6кг = 5 980 000 Дж.
Тепер додаємо за початковою формулою:
Q = 764 400 Дж + 5 980 000 Дж = 6 744 400 Дж = 6,7444 МДж.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: kasiantania30
Предмет: Литература,
автор: garagh85
Предмет: Немецкий язык,
автор: bobidze907
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Другие предметы,
автор: syrynserikbaj