Предмет: Химия,
автор: veronikaovv511
Обчислити масові частки елементів у таких речовинах: Fe3O4, Cl2O, N2O3, SiH4, KNO3, Al2(SO4)3
Пожалуйста очень срочно
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Fe3O4
Mr(Fe3O4)= 168+64=232
w(Fe)= 168÷232= 0,7≈70%
w(O)=64÷232= 0,3≈30%
Cl2O
Mr(Cl2O)= 71+16= 87
w(Cl)= 71÷87= 0,8≈80%
w(O)= 16÷87= 0,2≈20%
N2O3
Mr(N2O3)= 28+48= 76
w(N)=28÷76= 0,4≈40%
w(O)=48÷76= 0,6≈60%
SiH4
Mr(SiH4)= 28+4=32
w(Si)= 28÷32= 0,9≈90%
w(H)= 4÷32= 0,1≈10%
KNO3
Mr(KNO3)= 39+14+48= 101
w(K)= 39÷101= 0,4≈40%
w(N)= 14÷101= 0,1≈10%
w(O)=48÷101= 0,5≈50%
Al2(SO4)3
Mr(Al2(SO4)3= 54+96+192=342
w(Al)= 54÷342= 0,2≈20%
w(S)= 96÷342= 0,3≈30%
w(O)= 192÷342= 0,5≈50%
Объяснение:
kulikkulik56:
Спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: kolyanbeauty0908
Предмет: Английский язык,
автор: motienkoolexandr
Предмет: Математика,
автор: proigrokmurad47
Предмет: Математика,
автор: katusamatanceva