Предмет: Физика, автор: Аноним

Колесо велосипедиста має радіус 40 см. З якою швидкістю їде велосипедист, якщо колесо робить 120 обертів за хвилину ?
СРОЧНО ДАЮ 100 БАЛОВ!!!

Ответы

Автор ответа: adiyaas
1
Дано:
R=40 см
V=120 оборот/мин
Найти - V(скорость) - ?
Решение:
Т=60/120=0,5
V(скорость)=2ПR/T=2•3,14•40/0,5=502,4 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: veronikakobylko28