Предмет: Литература, автор: svatoslavpohleba742

Усі реторичні ствердження у вірші Круки

Ответы

Автор ответа: 221Arthur
1

Ответ:

В вірші "Круки" реторичні ствердження можуть бути використані для підкреслення глибокого песимізму та філософської напруги. Автор може риторично запитувати про сутність життя, смерті та людської природи, роблячи це не для отримання відповіді, а для враження суті життєвих парадоксів. Реторичні питання в цьому вірші можуть також слугувати засобом поглиблення емоційного впливу на читача, спонукуючи його задуматися над універсальними темами людського існування.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: zaslavskydanya
РОБОТА З ІСТОРИЧНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ (50 б.)
Із промови Б. Хмельницького на раді в Переяславі 8 січня 1654 р.
...зібралися ми на раду, щоб ви з нами обрали собі володаря з чотирьох, кого ви хочете. Перший є турецький цар, який багато разів через своїх послів закликав нас під своє володіння; другий — кримський хан; третій — польський король; четвертий є православний государ Великої Росії... Турецький цар це бусурман: всім вам відомо, якої біди зазнають наші браття, православні християни... Кримський хан також бусурман: ми його поневолі прийняли до дружби і якого нестерпного лиха ми зазнали! Яка неволя, яке нещадне пролиття християнської крові, які утиски від польських панів, — розповідати не треба: самі ви все знаєте... А православний християнський... цар східний є з нами одного благочестя грецького закону, однієї віри...
1. Як гетьман пояснював народу обраний ним союз із московським царем? 2. Чому Б. Хмельницький наголошував на релігійному питанні?
Предмет: Физика, автор: gawm