Предмет: Физика, автор: Аноним

Скільки енергії витратили на нагрівання спирту масою 2,44 кг від 28 до 78 °С і
подальшого утворення пари масою 440 г? Зобразіть цей процес на графіку.


Lakopitan: Зараз відправлю нормальну відповідь))

Ответы

Автор ответа: Lakopitan
1

Ответ:

m1=2,44

m2=440г =0,44кг

t1=28⁰с

t2=78⁰с

C=2500 Дж/кг⁰С

r-0,9×10⁶(9×10⁵)

Q-?

Объяснение:

Q1=C×m1(t2-t1)

Q2=r×m2

Q=Q1+Q2

Q=2500×2,44×50+9×10⁵×0,44=701 кДж

Q=701 кДж

вибачаюсь якщо щось не так ))

Приложения:

Lakopitan: Самолайк-залог успеха))
Lakopitan: Аххахахах
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: gacasa951832
Предмет: Литература, автор: dimashimanchic