Предмет: Физика,
автор: kyleshova027
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА БУДЕТ ЛУЧШИЙ ОТВЕТ
На тіло масою 15 кг діє сила, яка на шляху 50 м виконує роботу 400 Дж.
Напрямки сили і переміщення співпадають. З яким прискоренням рухається
тіло?
Ответы
Автор ответа:
0
0,533 м/с²
Объяснение:
Робота сили дорівнює добутку сили на переміщення і косинуса кута між ними:
де
- A - робота, Дж
- F - сила, Н
- s - переміщення, м
- α - кут між силами і переміщенням
У нашому випадку кут α = 0°, тому cos(α) = 1:
400 Дж = F * 50 м
F = 400 Дж / 50 м = 8 Н
Згідно другого закону Ньютона, сила дорівнює добутку маси на прискорення:
F = m * a
8 Н = 15 кг * a
a = 8 Н / 15 кг = 0,533 м/с²
Отже, тіло рухається з прискоренням 0,533 м/с².
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: mariyabayramli
Предмет: Физика,
автор: dima67ch
Предмет: Алгебра,
автор: eva681742
Предмет: Математика,
автор: Annaott2009
Предмет: История,
автор: bitcoin71546