Предмет: Химия,
автор: bmwt829
Знайти масу вуглекислого газу що виділився при спиртовому бродінні глюкози масою 180 г і масовою часткою 75%
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Щоб знайти масу виділеного вуглекислого газу, спочатку потрібно визначити масу глюкози, яка була використана під час бродіння.
Маса глюкози: 180 г
Масова частка глюкози в бродильній реакції: 75%
Маса глюкози = Маса * (Масова частка / 100)
Маса глюкози = 180 г * (75 / 100)
Маса глюкози = 180 г * 0.75
Маса глюкози = 135 г
Під час бродіння одна молекула глюкози перетворюється на дві молекули спирту і дві молекули вуглекислого газу (CO2). Таким чином, вуглекислий газ утворюється у співвідношенні 1:1 з глюкозою.
Маса вуглекислого газу, виділеного при бродінні 135 г глюкози, дорівнює масі глюкози, оскільки вони утворюються в рівних кількостях.
Отже, маса виділеного вуглекислого газу становитиме 135 г.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Ariana201031
Предмет: Русский язык,
автор: leraderzhak09
Предмет: Алгебра,
автор: maternovskiyvladisla
Предмет: Английский язык,
автор: Youuuuuuuuuuuu
Предмет: История,
автор: sofialee2222