Предмет: Физика,
автор: nastausen3
визначте масу тіла яке під дією сили 100 н рухається по горизонтальній поверхні збільшуюси швидкість від 1м/с до 10м/с протягом 3с. Коефіціент тертя дорівнює 0,2
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
Пояснення:
Дано
F=100H
v1=1m/c
v2=10m/c
t=3c
μ=0.2
m-?
F-Fт=ma
Fт=μN=μmg
F-μmg=ma
m(a+μg)=F
a=(v2-v1)/t=3
m=F/(a+μg)
m=100/5=20kg
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: butenkoevelina2
Предмет: История,
автор: s4040619
Предмет: Математика,
автор: muratmlykov
Предмет: Математика,
автор: sabina180409