Предмет: Другие предметы, автор: 6666xxx6666

Яка команда подається для руху відділення похідним кроком? Яким може бути стрій для руху похідним кроком?

Ответы

Автор ответа: u033704
0

Ответ:

Команда для руху відділення похідним кроком подається командиром відділення. Команда звучить так:

Відділення, похідним кроком, вперед!

Після подачі команди командир відділення озирається назад і перевіряє, чи всі військовослужбовці відділення її почули і виконали. Якщо всі військовослужбовці відділення правильно виконали команду, командир відділення подає команду "Равняйсь!".

Стрій для руху похідним кроком може бути будь-яким, залежно від призначення руху. Найчастіше використовується стрій "в шерензі". У цьому строю військовослужбовці розташовуються один за одним на відстані 1-2 кроків один від одного.

Також може використовуватися стрій "в колоні по одному". У цьому строю військовослужбовці розташовуються один за одним на відстані 4-5 кроків один від одного.

У деяких випадках може використовуватися стрій "в колоні по два". У цьому строю військовослужбовці розташовуються по два в ряд на відстані 1-2 кроків один від одного.

Для руху похідним кроком в строю "в колону по одному" або "в колону по два" командир відділення подає додаткову команду:

Відділення, кроком руш!

Після подачі цієї команди військовослужбовці починають рухатися похідним кроком. Швидкість руху похідним кроком становить 110-120 кроків в хвилину.

Військовослужбовці повинні рухатися похідним кроком рівномірно, зберігаючи правильну поставу і відстань між собою. Руки військовослужбовців повинні бути опущені вниз, долоні - з'єднані. Голова повинна бути піднята, погляд - спрямований вперед.

При русі похідним кроком військовослужбовці повинні дотримуватися наступних правил:

● Не відставати від попереду йдуть.

● Не вибігати вперед.

● Не спотикатися.

● Не говорити.

При зупинці похідним кроком командир відділення подає команду:

Відділення, стій!

Після подачі цієї команди військовослужбовці повинні негайно зупинитися і стати в стрій.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: alexandrsavov1101201
Предмет: Русский язык, автор: aika12022007