Предмет: Химия, автор: roman1072007

СРОЧНО 100 БАЛЛОВ
Обчисліть відносний вихід сульфур(VІ) оксиду, якщо із сульфур(ІV) оксиду об’ємом 123,2 л (н. у.) одержано сульфур(VІ) оксид масою 329 г

Ответы

Автор ответа: zazuk933
1

Ответ:

Для обчислення відносного вихіду сульфур(VІ) оксиду необхідно порівняти масу отриманого продукту з масою теоретично можливого продукту.

Спочатку визначимо масу сульфур(ІV) оксиду за допомогою відношення маси до об'єму:

Маса сульфур(ІV) оксиду = Об'єм сульфур(ІV) оксиду × Густина сульфур(ІV) оксиду

За вихідними даними, об'єм сульфур(ІV) оксиду дорівнює 123,2 л (н. у.), а густина сульфур(ІV) оксиду може бути знайдена в літературних джерелах і дорівнює, наприклад, 2,96 г/см³.

Таким чином, маса сульфур(ІV) оксиду дорівнює:

Маса сульфур(ІV) оксиду = 123,2 л × 2,96 г/см³ = 364,192 г

Далі, для обчислення відносного вихіду сульфур(VІ) оксиду співвідносимо масу отриманого продукту (329 г) з масою теоретично можливого продукту (364,192 г):

Відносний вихід сульфур(VІ) оксиду = (Маса отриманого продукту / Маса теоретично можливого продукту) × 100%

Відносний вихід сульфур(VІ) оксиду = (329 г / 364,192 г) × 100% ≈ 90.39%

Отже, відносний вихід сульфур(VІ) оксиду дорівнює приблизно 90.39%.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: computerland26022021
Предмет: Кыргыз тили, автор: mirovmanap16
Предмет: Литература, автор: kravcenkoanastasia10