Предмет: Физика,
автор: CPYT
Ліфт з людиною, маса якої 60 кг, рухається вертикально вгору. модуль прискорення ліфта на початку і кінці підняття дорівнює 2 м/с2. На скільки відрізняється вага людини в ліфті на початку і в кінці його руху.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Вага людини в ліфті, що рухається вертикально вгору, дорівнює сумі її маси та сили тяжіння, спрямованої вниз:
P = m * g + ma
де
● P - вага людини в ліфті, Н;
● m - маса людини, кг;
● g - прискорення вільного падіння, 9,81 м/с2;
● a - прискорення ліфта, м/с2.
Тому, вага людини в ліфті, що рухається вгору з прискоренням 2 м/с2, дорівнює
P = 60 кг * 9,81 м/с2 + 60 кг * 2 м/с2 = 766,2 Н.
Вага людини в нерухомому ліфті дорівнює її масі, тобто 60 кг * 9,81 м/с2 = 588,6 Н.
Отже, різниця в вазі людини в ліфті на початку і в кінці його руху дорівнює:
∆P = 766,2 Н - 588,6 Н = 177,6 Н.
Відповідь: 177,6 Н.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kata53240
Предмет: Литература,
автор: veronikamalina943
Предмет: История,
автор: aiaru29122012
Предмет: Русский язык,
автор: bahaibragimova9093