Предмет: Физика,
автор: Аноним
Тролейбус масою 15 т рушає з місця з прискоренням 1,4 м/с2. Якої кінетичної енергії набуває тролейбус на перших 10 м шляху?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m = 15 т = 15000 кг
a = 1,4 м/с²
S = 10 м
Найти: Е - ?
S = at²/2 ⇒ t² = 2S/a
t² = 2 * 10/1,4
t² = 14,3
t = 3,8 c
v = a * t = 1,4 * 3,8 = 5,3 м/с
v²= 5,3² = 28
E = mv²/2 = 15000 * 28/2 = 210000 Дж = 210 кДж
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: dashahvan1
Предмет: Математика,
автор: fhffjfjfjfjggjgjcjfk
Предмет: Українська мова,
автор: yoszotov
Предмет: Математика,
автор: znaniakom6
Предмет: Химия,
автор: karinaruslankyzy055