Предмет: Физика,
автор: quston48
Яка масу льоду можна розплавити та нагріти до 65 °С, якщо його початкова температура -20°С, а кількість теплоти, що витрачається складає 0,9мдж
yaroslavbondar7997:
Бро проверь лучше
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
Дано:
t1=-20°C
t2=0°C
t3=65°C
Q=0,9МДж=900000Дж
λ=332000Дж/кг
с1=2100Дж/кг°С
с2=4200Дж/кг°С
========
m-?
Q=Q1+Q2
Q=c1m(t2-t1)+λm+c2m(t3-t2)=>
Q=m(c1(t2-t1)+λ+c2(t3-t2))=>
m=Q/(c1(t2-t1)+λ+c2(t3-t2))=
=900000/(2100(0-(-20))+
+332000+4200(65-0))=
=900000/697000=1,4кг
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
t₁ = - 20°C
t₂ = 0°C
t₃ = 65°C
Q = 0,9 МДж = 900000 Дж
Найти: m - ?
Q = Q₁ + Q₂ + Q₃
Q₁ = c₁m₁(t₂ - t₁) , де с₁ = 2100Дж/кг * °С питома теплоемність льоду
Q₂ = λ * m₃, де λ = 332000Дж/кг питома теплота плавління льоду
Q₃ = cm₁(t₃ - t₂) , де с₂ = 4200Дж/кг * °С питома теплоемність води
Q = c₁m₁(t₂ - t₁) + λ * m₃ + c₂m₁(t₃ - t₂) ⇒ m = Q/(c₁(t₂ - t₁) + λ + c₂(t₃ - t₂))
m = 900000/2100 * 20 + 332000 + 4200 * 65 = 1,38 кг
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: elnurabiyr1
Предмет: Другие предметы,
автор: lunocka8
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: davidkolvenko2
Предмет: История,
автор: artemcybin7