Предмет: Химия,
автор: darinakaun128
СРООООЧНООООООЗадача: Розрахувати масу осаду, що утвориться при взаємодії розчину сульфатної кислоти масою 20 г з масовою часткою речовини 10% з барій хлоридом?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(р-нH2SO4) = 20 г
w(H2SO4) = 10% або 0,1
Найти: m(BaSO4) - ?
Обчислимо масу сульфатної кислоти в розчині:
m(H2SO4) = m(р-нH2SO4) * w(H2SO4) = 20 * 0,1 = 2 г
Складемо РХР:
2 г х г
H2SO4 + BaCl2 = BaSO4 + 2HCl
n = 1 моль n = 1 моль
M = 98г/моль M = 233 г/моль
m = 98 г m = 233 г
m(BaSO4) = 2 * 233 : 98 = 4,75 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: mari784
Предмет: Английский язык,
автор: tetanakozak95
Предмет: Математика,
автор: nocturnaleugenia
Предмет: География,
автор: 21aida2007