Предмет: Физика, автор: Sdfvxvb

Яку масу льоду взятого за температури -20 градусів цельсія можно розплавитися за рахунок енергії що виділяється під час спалювання 2 кг камяного вугілля?Втрати енергії не враховуйте.

Ответы

Автор ответа: mokaa200698
0

Ответ:

Для розплавлення льоду нам потрібно використати енергію на підігрівання льоду до точки танення (0 градусів Цельсія) і потім на саме розплавлення.

1. Спочатку знайдемо енергію, яка потрібна для підігрівання льоду до 0 градусів Цельсія. Для цього використовується формула:

Q = m * c * Δt

де Q - енергія, m - маса льоду, c - специфічна теплоємність льоду (2100 Дж/кг∙°C), Δt - зміна температури.

Q = 2кг * 2100Дж/кг∙°C * 20°C = 84000Дж

2. Тепер знайдемо енергію, необхідну для розплавлення льоду. Для цього використовується формула:

Q = m * L

де Q - енергія, m - маса льоду, L - теплота плавлення льоду (334000 Дж/кг).

Q = 2кг * 334000Дж/кг = 668000Дж

Отже, загальна енергія, необхідна для розплавлення льоду, складає 84000Дж + 668000Дж = 752000Дж.

Таким чином, за рахунок енергії, що виділяється під час спалювання 2 кг кам'яного вугілля, можна розплавити максимум 2 кг льоду при температурі -20 градусів Цельсія.

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: murzabaev0105
Предмет: Математика, автор: karina773310p
Предмет: Математика, автор: nassyrova2007