Предмет: Физика, автор: yutywerty

Під час експерименту по визначенню фокусної відстані лінзи, було визначно, що предмет від лінзи знаходиться на відстані 27 см, а зображення предмету на відстані 16 см. Знайдіть фокусну відстань лінзи.Використовуючи значення попеднього завдання знайдіть оптичну силу

лінзи.

ОКРУГЛИЛИСЬ ДО ДЕСЯТИХ

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

d = 27 см = 0,27 м

f = 16 см = 0,16 м

Найти: F - ?

F = d * f/(d + f) = (0,27 + 0,16) / (0,27 * 0,16) = 9,95 м

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: ruslankuznetsovgr