Предмет: Литература, автор: lukacvaleria556

Епітети та метафори із віршів Ду Фу: Пісня про зліб і шовк.( переклад Т. Некура) Подорожуючи вночі описую почуття.(переклад Геннадія Туркова) ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА. СРОЧНОООО​

Ответы

Автор ответа: aim666992
0

Епітети:

Ніжний шовк - епітет, який описує текстуру та відчуття шовку.

Мерехтливі зірки - епітет, який надає виразності зображенню зірок.

Метафори:

"Серце, поринуте в океан смутку" - метафора, яка символізує глибоке внутрішнє переживання.

"Крила часу" - метафора, що може вказувати на швидкоплинучий час чи можливість вільного руху в часі.

Автор ответа: levs3936
0

Відповідь:

Одна з найбільш відомих поезій Ду Фу, "Пісня про злив і шовк" (або також перекладається як "Спів про печаль та радість"), багата на використання епітетів та метафор, які допомагають відтворити почуття і настрій поета під час подорожі вночі.

Ось деякі приклади епітетів та метафор з цього вірша:

"Місяць, що освітлює гори і долини" - епітет, що надає місяцю характеристику світла його впливу на природу.

"Скелясті гори, немов лежать на поверхні води" - метафора, що порівнює гори з виглядом, схожим на контур водної поверхні.

"Співучий вітер грає під крилатими хмарами" - епітет, що описує вітер як музиканта, який грає під акомпанемент хмар.

"Зорі, наче брильянти на небі" - метафора, яка прирівнює зорі до брильянтів за їх яскравістю і блиском.

"Подих вітру лагідно грає з полем" - метафора, яка використовує людські якості для опису вітру, що ніби грає з полем.

Ці поетичні засоби допомагають передати красу природи, почуття поета під час подорожі, а також створюють образи, які залишають враження у читача про велич природи та емоційний стан поета.

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: uzbk5204
Предмет: Другие предметы, автор: szyxx7788
11 грудня. Тести за твором «Пісня про Роланда» 1.Роланд загинув у : А.Сарагосі Б.Кордові В.Ахені Г.Ронсевальській ущелині 2.У «Пісні про Роланда» послом франків до Сарагоси і зрадником свого народу став А. Олів’єр Б.Ганелон В. Турпін Г. Карл 3. Яке сарацинське місто не підкорилося Карлу Великому? а.Ронсенваль б. Сантьяго в. Бретонь г. Сарагоса 4. Яке ім’я отримав меч Роланда? а. Оліфант б. Дюрандаль в.Ронсенваль г.Ар’єргард 5.Як називався ріжок, у який мав просурмити Роланд у разі небезпеки? а.Оліфант Б.Дюрандаль. В. Ар’єргард г.Ронсенваль 6. Найближчий друг і соратник Роланда, той, хто неодноразово просив Роланда просурмити у ріжок, це ... а. Турпін б. Олів’єр в. Самсон г. Оліфант 7. Що зробив Роланд перед смертю, як підготувався? (обрати декілька відповідей) а. поклав меч та ріжок поруч із собою б. поклав меч та ріжок під себе в. ліг головою в сторону ворога г. ліг головою від ворога 8.В основу «Пісні про Роланда» покладено історію про похід Карла Великого* А.778 р. Б.775 р. В.774 р. Г.787 р. Д.773 р 9. У якій країні воював Карл? А.Іспанія Б.Портулагія. В. Швеція. Г.Італія. 10. Яка подія сталася (що є поганою прикметою) перед відправленням послів? А. впав жезл Б. впала рукавиця В.небо вкрилося хмарами. Г.впав посох 11.Яка риса Роланда завадила йому вчасно просурмити, попросивши таким чином про допомогу? а. гордість б.чесність в. відданість г. вірність д. мужність 12.З якою метою Роланд бив мечем по скелі? а. кликав таким чином на допомогу б. щоб розбити його, аби той не дістався ворогові в. бив від люті, аби дати вихід своїй агресії г. нічого не бачив, переплутав з ворогами
Предмет: Математика, автор: arnursuleimenov06111