Предмет: Химия, автор: iron91943

поможіть плиз даю 30 балов​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: swetik771980
0

Відповідь:

3 KCL -3 молекули хлориду калію, 5 Сl - 5 атомів хлору,

O3-1 молекула озону, 3 Cl- 3 атома хлору.

P2O5 Mr= 31×2+ 16×5= 142г/моль

Cu(OH)2= 64+17×2= 98г/моль

Zn3(PO4)2= 65×3+(31+16×4)×2= 385г/моль

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: zjzlzo617