Предмет: Химия,
автор: olenaavorska790
СРОЧНО
Будь ласка якщо можете напишіть на листочку
ДЯКУЮ ВЕЛИКЕ НАПЕРЕД
Приложения:

zooridoor666:
поподробнее
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Mr Na2O= 62 W Na2 = 46/62*100=74% WO =16/62*100=26%
MrZnS = 97 WZn=65/97×100= 67% WS= 32/97×100= 33%
W = Ar (E)/ Mr сполуки ×100%
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: altushaa2005
Предмет: Литература,
автор: shairas270
Предмет: География,
автор: vasolovjov
Предмет: Математика,
автор: Аноним