Предмет: Математика,
автор: gricajola6
Щоб засіяти газонною травою одну з двох ділянок що має площу 40 м² витратили 1 кг 200 г трави. Скільки газонної трави необхідно щоб засіяти другу ділянку що має форму квадрата сторона якого 8 м?
2)Скільки грошей потрібно щоб засіяти ці дві ділянки якщо 1 кг трави коштує 250 грн?
СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА!!!!!
ТОЛЬКО ЧТОБИ З УМОВОЮ БУЛА
ДАЮ 50 БАЛОВ
Ответы
Автор ответа:
11
Ответ:
Пошаговое объяснение:
Знайдемо площу другої ділянки
S = a² = 8² = 64 м²
Складемо пропорцію:
40 м² - 1,2 кг
64 м² - х кг
х = 64 * 1,2 : 40 = 1,92 кг газонної трави необхідно щоб засіяти другу ділянку
2)
1,2 + 1,92 = 3,12 кг трави потрібно на дві ділянки
Складемо пропорцію:
1 кг - 250 грн
3,12 кг - х грн
х = 3,12 * 250 = 780 грн стільки грошей потрібно щоб засіяти ці дві ділянки
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: lenchekyw
Предмет: Литература,
автор: patranmaks
Предмет: Литература,
автор: olesatimcuk
Предмет: Алгебра,
автор: arsenabdikarim87
Предмет: Химия,
автор: egorfrancz