Предмет: Математика,
автор: 204829929
5. Розв'язати задачу.
За 2,7 кг цукерок заплатили 324 грн. Скільки можна купити
цукерок на 210 грн за тією ж ціною за кілограм? Скільки треба
заплатити за 0,4 кг цукерок за тією ж ціною за кілограм?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Пошаговое объяснение:
Приложения:
Автор ответа:
0
Пошаговое объяснение:
1) 324 : 2,7 = 120 (грн) - стоит 1 кг конфет
2) 210 : 120 = 1,75 (кг) - конфет можно купить на 210 грн
3) 0,4 * 120 = 48 (грн) - нужно заплатить за 0,4 конфет
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: zekaborosevic
Предмет: Литература,
автор: baga2012009
Предмет: Химия,
автор: lolxxrajzzyxx
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: TheKorsh