Предмет: Математика, автор: 204829929

5. Розв'язати задачу.
За 2,7 кг цукерок заплатили 324 грн. Скільки можна купити
цукерок на 210 грн за тією ж ціною за кілограм? Скільки треба
заплатити за 0,4 кг цукерок за тією ж ціною за кілограм?

Ответы

Автор ответа: 312wt19
1

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Приложения:
Автор ответа: iramazurk
0

Пошаговое объяснение:

1) 324 : 2,7 = 120 (грн) - стоит 1 кг конфет

2) 210 : 120 = 1,75 (кг) - конфет можно купить на 210 грн

3) 0,4 * 120 = 48 (грн) - нужно заплатить за 0,4 конфет

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: lolxxrajzzyxx
Предмет: Математика, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: TheKorsh