Предмет: Математика,
автор: gricajola6
За 0,8 кг сиру заплатили 149 грн. Скільки потрібно заплатити за 1,2 кг такого сиру? Скільки кілограмів сиру можна купити на 105 грн ?
И Пожалуйста скласти умову задачі
СРОЧНО!!!!!
Ответы
Автор ответа:
4
0,8 кг-149 грн
1,2 кг- x грн
0,8/1,2=149/х
Х=1,2•149:0,8=223,5
1,2 кг- x грн
0,8/1,2=149/х
Х=1,2•149:0,8=223,5
Автор ответа:
2
Ответ:
223,5 грн
Пошаговое объяснение:
0,8 кг творога — 149 грн
1,2 кг творога — ? грн
0,8/1,2 = 149/х
0,8 * х = 1,2 * 149
0,8х = 178,8
х = 178,8 : 0,8
х = 223,5
gricajola6:
Там ещё вопрос есть
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: yuilyaberezina89
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: adilkhan05052005
Предмет: Математика,
автор: lshubayeva2504
Предмет: Алгебра,
автор: koskarbaevaanel
Предмет: Химия,
автор: dauletovaanel5