Предмет: Математика, автор: gricajola6

За 0,8 кг сиру заплатили 149 грн. Скільки потрібно заплатити за 1,2 кг такого сиру? Скільки кілограмів сиру можна купити на 105 грн ?

И Пожалуйста скласти умову задачі

СРОЧНО!!!!!

Ответы

Автор ответа: Bydenkoviktorija12
4
0,8 кг-149 грн
1,2 кг- x грн
0,8/1,2=149/х
Х=1,2•149:0,8=223,5
Автор ответа: iramazurk
2

Ответ:

223,5 грн

Пошаговое объяснение:

0,8 кг творога — 149 грн

1,2 кг творога — ? грн

0,8/1,2 = 149/х

0,8 * х = 1,2 * 149

0,8х = 178,8

х = 178,8 : 0,8

х = 223,5


gricajola6: Там ещё вопрос есть
gricajola6: Скільки кілограмів сиру можна купити на 105 грн ?
iramazurk: Не знаю сир это или сыр или творог
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: lshubayeva2504