Предмет: Физика, автор: olgashinko0

1) вал электродвигуна здійснює 540 обертів за хвилину з якою частотою він обертається?
2)Визначити швидкість точки,яка обертається по колу радіусом 0,1м,якщо частота обертання 101/с

Ответы

Автор ответа: ekaterinamuntan28
1

1)f = 540 об/хв / 60 с/хв = 9 об/с

Відповідь: частота обертання вала електродвигуна становить 9 об/с.

2)ω = 2π * 101 об/с = 628,31 рад/с

Тоді швидкість точки буде:

v = 628,31 рад/с * 0,1 м = 62,831 м/с

Відповідь: швидкість точки, яка обертається по колу радіусом 0,1 м з частотою 101/с, становить 62,831 м/с.


olgashinko0: Спасибооо!!!
Похожие вопросы