Предмет: Физика,
автор: vadim2089
№8. Лід масою 2 кг має температуру –20 0 С. Яку кількість теплоти необхідно
йому передати, щоб перетворити лід у воду без подальшого нагрівання?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 688400Дж=688,4кДж
Объяснение:
Дано:
m=2кг
t1=-20°C
t2=0°C
c=2100Дж/кг°С
λ=3,4*10⁵Дж/кг
------------------------
Q-?
Q=Q1+Q2
Q1=c*m*(t2-t1)
Q2=λ*m
Значит:
Q=c*m*(t2-t1)+λ*m=m*(c*(t2-t1)+λ)=2*(2100*(0+20)+3,4*10⁵)=688400Дж=688,4кДж
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Maxim1ay
Предмет: Биология,
автор: teglivetsty
Предмет: Литература,
автор: zhsultan108
Предмет: Русский язык,
автор: shakoooooooon
Предмет: Алгебра,
автор: batyrblet