Предмет: Физика, автор: quston48

Яка масу льоду можна розплавити та нагріти до 65 °С, якщо його початкова температура -20°С, а кількість теплоти, що витрачається складає 0,9мдж​

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
0

Ответ:

1,4кг

Объяснение:

Дано:

t1=-20°C

t2=0°C

t3=65°C

Q=0,9МДж=900000Дж

λ=332000Дж/кг

с1=2100Дж/кг°С

с2=4200Дж/кг°С

====

m-?

Q=Q1+Q2

Q=c1m(t2-t1)+λm+c2m(t3-t2)=>

Q=m(c1(t2-t1)+λ+c2(t3-t2))=>

m=Q/(c1(t2-t1)+λ+c2(t3-t2))=

=900000/(2100(0-(-20))+

+332000+4200(65-0))=

=900000/697000=1,4кг

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: shibetskiyivan
Предмет: Алгебра, автор: Аноним