Предмет: Математика,
автор: romankovamiroslava2
за 2 7 кг цукерок заплатили 324 грн скільки можна купити цукерок на 210 грн за тією ж ціною за кілограм скільки треба заплатити за 0,4 кг цукерок за тією ж ціною за кілограм
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1)2.7 кг ——— 324 грн
х ———- 210 грн
х= (210*2,7)/324 = 1,75 кг
2) ціна за кілограм 120 грн (324/2.7= 120)
120*0.4= 48 грн
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: v33460729
Предмет: Математика,
автор: asanmuha92gmailcom
Предмет: Математика,
автор: bogdanamelnikstar
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: anton6371
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним