Предмет: Математика, автор: romankovamiroslava2

за 2 7 кг цукерок заплатили 324 грн скільки можна купити цукерок на 210 грн за тією ж ціною за кілограм скільки треба заплатити за 0,4 кг цукерок за тією ж ціною за кілограм

Ответы

Автор ответа: alibi201107
1

Ответ:

1)2.7 кг ——— 324 грн

х ———- 210 грн

х= (210*2,7)/324 = 1,75 кг

2) ціна за кілограм 120 грн (324/2.7= 120)

120*0.4= 48 грн

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Аноним