Предмет: Химия,
автор: supersell227
Срочно...... Скільки молекул міститься в 1,4г карбону(ІІ) оксиду?
Ответы
Автор ответа:
0
Для того, щоб визначити скільки молекул міститься в 1,4 г карбону(ІІ) оксиду, необхідно знати його молярну масу. Молярна маса карбону(ІІ) оксиду дорівнює 28,01 г/моль. Якщо нам дано масу карбону(ІІ) оксиду, то можна визначити кількість речовини за формулою:
n = m/M
де n - кількість речовини (моль), m - маса речовини (г), M - молярна маса (г/моль).
Підставляючи дані в формулу, отримуємо:
n = 1,4 г / 28,01 г/моль = 0,05 моль
Кількість молекул рівна добутку кількості речовини і константи Авогадро, яка дорівнює 6,02 * 10^23 молекул/моль. Отже, кількість молекул карбону(ІІ) оксиду в 1,4 г дорівнює:
N = n * NA = 0,05 моль * 6,02 * 10^23 молекул/моль = 3,01 * 10^22 молекул
Відповідь: в 1,4 г карбону(ІІ) оксиду міститься 3,01 * 10^22 молекул.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: mirkomilovasofiya791
Предмет: Химия,
автор: liluerro
Предмет: Математика,
автор: evseenkovaleric
Предмет: Математика,
автор: aanatzetpisbaj
Предмет: Математика,
автор: Аноним